KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14592121
nr 1459 2121
Gustav Stenberg
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Signerad, "blommor". Olja på duk, 33x24cm, yttermått inklusive ram: 49x40cm
Gustav Stenberg, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:22:44
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)